Zajęcia dodatkowe

RELIGIA: MGR RENATA BIENEK

Harmonogram zajęć:

Starszaki I: środa 13.00-13.30, czwartek 13.30-14.00

Starszaki II: wtorek 13.30-14.00, piątek 13.30-14.00

Klasa „0”1: wtorek 13.30-14.00, piątek 13.30-14.00

Klasa „0”2: środa 13.30-14.00, czwartek 13.00-13.30

 

AKTYWNOŚĆ RUCHOWA PROFILAKTYKĄ WAD POSTAWY: 

MGR BEATA PRUS – DOBRZANIECKA

Harmonogram zajęć:

Młodszaki: czwartek 10.30-11.00

Średniaki I: czwartek 11.00-11.30

Średniaki II: wtorek 10.30-11.00

Starszaki I: piątek 10.00-10.30

Starszaki II: piątek 10.30-11.00

Klasa „0” 1: poniedziałek 12.00-12.30

Klasa „0”2: poniedziałek 13.30-14.00

 

JĘZYK ANGIELSKI: MGR KATARZYNA BOMBIK 

Harmonogram zajęć:

Maluchy I: wtorek 10.00-10.15, piątek 10.45-11.00

Maluchy II: wtorek 10.45-11.00, piątek 10.00-10.15

Młodszaki: wtorek 12.45-13.00, piątek 11.00-11.15

Średniaki I: wtorek 12.00-12.20, piątek 12.40-13.00

Średniaki II: wtorek 11.00-11.20, piątek 12.00-12.20

Starszaki I: poniedziałek 8.00-8.30, czwartek 8.00-8.30

Starszaki II: poniedziałek 11.00-11.30, czwartek 11.00-11.30

Klasa „0” 1: środa 12.00-12.30, czwartek 10.30-11.00

Klasa „0”2: poniedziałek 10.30-11.00, środa 12.30-13.00

 

ZDROWA STOPA:

MGR BEATA PRUS – DOBRZANIECKA

Starszaki I, Starszaki II, Zerówka I, Zerówka II: Środa 13:00-13:30

 

GIMNASTYKA BUZI I JĘZYKA – ZABAWY LOGOPEDYCZNE:

MGR BEATA PRUS – DOBRZANIECKA

Maluchy I: Wtorek 13:45-14:00, Piątek 13:45-14:00

 

KÓŁKO MONTESSORI:

MGR KAROLINA SKROBAN

Średniaki II: Wtorek 14:30-15:00

 

„UCZYMY DZIECI PROGRAMOWAĆ”

MGR PATRYCJA WALCZAK

Starszaki I, Starszaki II, Zerówka I, Zerówka II: Środa 14:00-14:30

 

KÓŁKO PLASTYCZNE:

MGR MARCELINA KEMPNY

Starszaki II: Poniedziałek 13:00-13:30

 

ZABAWY RUCHOWE ZE ŚPIEWEM:

MGR ELŻBIETA WALA

Starszaki II: Czwartek 13:30-14:00

 

PROGRAM LITERACKI „KLUCZ DO UCZENIA SIĘ” CYKL „MOTYLE”:

MGR ALICJA BOCHENEK

Zerówka I: Czwartek 13:30-14:00

 

KODOWANIE NA DYWANIE:

MGR IZABELA KOLORZ

Maluchy II, Średniaki I: Środa 14:00-14:30

 

ZAJĘCIA PLASTYCZNE DLA NAJMŁODSZYCH „ZACZAROWANY OŁÓWEK”:

MGR IZABELA KOLORZ

Maluchy II, Średniaki I, Średniaki II: Poniedziałek 15:00-15:30

 

ZAJĘCIA MUZYCZNO-RUCHOWE „ZUMBA KIDS”:

MGR IZABELA KOLORZ

Maluchy II, Średniaki I: Czwartek 14:00-14:30

 

KÓŁKO TANECZNE DLA DZIECI MŁODSZYCH:

MGR SANDRA ŚPIEWOK

Młodszaki, Średniaki I, Średniaki II: Czwartek 14:00-14:30

 

KÓŁKO TANECZNE DLA DZIECI STARSZYCH:

MGR SANDRA ŚPIEWOK

Starszaki I, Starszaki II, Zerówka I, Zerówka II: Czwartek 14:30-15:00

 

„GIMNASTYKA BUZI I JĘZYKA” – ZABAWY LOGOPEDYCZNE:

MGR SANDRA ŚPIEWOK

Średniaki II: Poniedziałek 13:00-13:30

 

„AEROBIK” – ZABAWY GIMNASTYCZNE PRZY MUZYCE:

MGR SANDRA ŚPIEWOK

Średniaki II: Środa 13:00-13:30

 

ZABAWY I ĆWICZENIA RELAKSACYJNE:

MGR SANDRA ŚPIEWOK

Średniaki II: Czwartek 13:00-13:30

print